Статті

Сайт UArchery.org продається!
Проект UArchery.org продається разом з усіма повʼязаними акаунтами в соцмережах
Докладніше...
Як розраховується вага стріли і навіщо
Скільки має важити стріла? Вага стріли допомагає визначити як вона летить. Шлях стріли від лука до цілі здається простим, але вага стріли частково визначає фізику кожного пострілу.
Докладніше...
Як підібрати правильну силу натягу лука для стрільби?
Підбір правильної сили натягу лука (draw weight або poundage) важливий для комфорту та точності стрільби. Він залежить від вашої особистої сили, досвіду та призначення. Ось кроки, які допоможуть вам обрати правильну силу натягу
Докладніше...
Спорядження для стрільби з лука
Міжнародна спільнота лучників витрачає незліченні години на вибір, вдосконалення та обслуговування свого спорядження. Розглянемо основні види
Докладніше...
Проблеми розвитку стрільби з лука в Україні
Продовження аналітики з проекту “ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ СТРІЛЬБИ З ЛУКА В УКРАЇНІ НА ПЕРІОД ДО 2022 РОКУ“. Сама програма документа не була офіційно прийнята.
Докладніше...
Розвиток стрільби з лука в Україні
Аналіз розвитку стрільби з лука в Україні (спортивної), згідно проекту "ПРОГРАМА РОЗВИТКУ СТРІЛЬБИ З ЛУКА В УКРАЇНІ НА ПЕРІОД ДО 2022 РОКУ". Сама програма документа, на превеликий жаль, не була офіційно прийнята.
Докладніше...
Дисципліни (різновиди) стрільби з лука
Стрільба з лука має багато різновидів (дисциплін) в залежності від типу лука/спорядження або місця і умов проведення. Ми спробували зібрати і описати найбільш поширені з них.
Докладніше...
Основні елементи техніки стрільби з лука
Основні елементи стрільби для лучників. Вони застосовуються як у спортивній стрільбі, так і в традиційній. На них варто звернути увагу як початківцю, так і досвідченому лучнику.
Докладніше...
Стрільба з лука: Шлях до гармонії тіла та душі
Стрільба з лука – це не просто хобі, це мистецтво, яке вимагає від стрільця вміння концентруватися, витривалості та точності. У цій статті ми поговоримо про те, як стрільба з лука може вплинути на ваше фізичне здоров'я, психологічний стан, соціальне життя та навіть допомогти у розвитку екологічної свідомості.
Докладніше...